Останні новини

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на право оренди майна

Коростишівська районна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району:

Об’єкт оренди – нежиле приміщення,  площею 10,08 кв.м., що знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні, 58.

 

         Орендна плата буде визначена у відсотковому співвідношенні до експертно-грошової оцінки орендованого майна, відповідно до його цільового призначення, запропонованого учасниками конкурсу.

         Переможець конкурсу відшкодовує витрати на виготовлення експертної грошової оцінки об’єкта оренди та вартість оголошення. Орендар щомісячно сплачує комунальні послуги. Термін оренди до трьох років.

         Документи для участь у конкурсі подаються до Коростишівської районної ради до 15.03.2016 р. включно. Перелік документів на участь у конкурсі  та іншу інформацію можна отримати в каб. № 5 районної ради або за тел. 5-30-13.

         Конкурс відбудеться 22 березня 2016 року о 10.00 год. в приміщенні Коростишівської районної ради  каб. № 7, за адресою: м. Коростишів вул. Дарбіняна,11

Ви тут: Головна ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на право оренди майна