Останні новини

Про зустріч з учасниками АТО 8 квітня 2016 року

P3300037
P3300033
P3300032

Сьогодні 8 квітня 2016 року в залі засідань районної ради відбулися збори учасників АТО.

На порядку денному було два питання:

1. Про виділення земельних ділянок учасникам АТО

2. Про соціальний захист учасників АТО і сімей загиблих учасників АТО

       Розпочали з інформації від в. о. начальника відділу держземагенства в Коростишівькому районі Торчука Віктора Анатолійовича, який розповів про порядок виділення землі. Після інформації він видав пам'ятки з короткою інформацією про порядок виділення земельних ділянок, список документів, який для цього потрібен та інше, які розроблялися з ініціативи голови районної ради Сергія Бондарчука. Після закінчення інформації посипався шквал запитань. Найболючіше для учасників АТО було те, що доки вони намагаються отримати земельну ділянку, яка їм передбачена законом, інші люди спокійно розробляють проектну документацію, та заповнюють кадастрову карту своїми ділянками. Зокрема, був наведений приклад одним із присутніх - Душманов Володимиром, про те що є ділянки  землі (по 2 га), які отримали люди, що взагалі не проживають в Коростишівському районі, а більшість заяв, які писали до попереднього начальника взагалі немає! 

      Намагаючись вирішити дану проблему ми дізналися, що немає механізмів скасування погоджень держземагенства окрім як через суд. Також, було надано інформацію, що деякі учасники АТО таки отримали дозвіл на розробку технічної документації. По місту проходить так звана інвентаризація вільних ділянок та ділянок, які не мають господарів.

    "Підбиваючи підсумок можна сказати, що поки розробляється генеральний план міста і затверджуються нові межі, землі, які в майбутньому увійдуть в межі міста вже роздаються "певним" громадянам. З присутніми було домовлено, що одразу після засідання вони їдуть до начальника держземагенства, який пообіцяв сприяти в подальшому наданні дозволів на розробку технічної документації, надати інформації щодо вільних ділянок, щоб наші воїни отримали довгоочікувані земельні ділянки. Районна рада спільно з міською радою та районною адміністрацією зроблять звернення до обласного керівництва держземагентва про складну ситуацію, яка склалася в районі з проханням сприяти у вирішенні даного питання, а не збільшувати соціальну напругу роздаючи землі, які могли б отримати наші герої. Після чого будуть знову проведені збори на яких підіб'ємо підсумки наскільки змінилася ситуація та та продовжимо роботу по наданню допомоги Героям Російсько-Української війни" - розповів про зустріч голова районної ради Сергій Бондарчук.

    Після чого було заслухане представників управління праці та соціального захисту населення, які розповіли про кошти, які вже отримали учасники АТО, та кошти, які ще отримають. Також зробили оголошення про допомогу в отриманні посвідчення водія та вакантні путівки в санаторій, за детальнішою інформацією про які Ви можете дізнатися в управлінні  праці та соціального захисту населення.

Прес-служба районної ради

 

Ви тут: Головна Про зустріч з учасниками АТО 8 квітня 2016 року