Останні новини

оголошення ГО «Всеукраїнське об’єднання жінок-депутатів»

     Запрошуємо Вас до участі в роботі Всеукраїнського об'єднання жінок-депутатів - позапартійної організації, метою діяльності якої є консолідація зусиль жінок-депутатів Верховної Ради України, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів у питаннях вдосконалення законодавства України у різних сферах на засадах рівності, покращення спроможності місцевих громад, налагодження суспільного діалогу, реалізації соціальних проектів, спрямованих на посилення безпеки особистості, сім'ї та суспільства.

^ Громадська організація «Всеукраїнське об'єднання жінок-депутатів» заснована у 2008 році з ініціативи народного депутата України Оксани Білозір.

^ В рамках своєї діяльності організація активно відстоює як інтереси своїх членів, так і права та інтереси українського жіноцтва, місцевих громад шляхом внесення до Верховної Ради України відповідних законопроектів, ініціювання та участі в парламентських слуханнях, проведення круглих столів, конференцій тощо.

^ Зокрема, з ініціативи організації, у 2010 році, у Верховній Раді України проведено парламентські слухання «Реформування законодавства України про місцеві вибори в інтересах територіальних громад», за результатами яких було змінено систему виборчого законодавства на місцевих виборах.

^ У листопаді 2017 року Всеукраїнське об'єднання жінок- депутатів, спільно з громадськими організаціями «Міжнародна амбасада жінок-підприємців» та «Європейська асамблея жінок- депутатів» ініціювали проведення Всеукраїнського конкурсу «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад», а також провели у Верховній Раді України заходи щодо відзначення в Україні Міжнародного дня жіночого підприємництва.

     Ключовими напрямками діяльності Всеукраїнського об'єднання жінок-депутатів на 2018 рік планується визначити такі питання:

  підтримка проектів, спрямованих на соціальну реабілітацію учасників АТО та членів їх родин;

    розробка комплексної концепції державної програми безпеки людини;

    законодавча підтримка української сім'ї та інші важливі проблеми.

У разі Вашої зацікавленості та бажання долучитися до діяльності громадської організації «Всеукраїнське об'єднання жінок-депутатів» в якості члена організації, заповніть відповідну Заяву на вступ та надішліть її оригінал за адресою: «01008, м. Київ, вул. Грушевського, 5, Голові Всеукраїнського об'єднання жінок-депутатів, Народному депутату України Білозір О.В.», а електронну копію на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. З повагою,

Ірина Хобта, Координатор з питань розвитку та комунікацій ГО «ВОЖД»

(097) 015-44-53, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ви тут: Головна оголошення ГО «Всеукраїнське об’єднання жінок-депутатів»