№65 Про стан заключення договорів та розрахунку за оренду земельних ділянок

trizyb1

УКРАЇНА

КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА   РАДА  ЖИТОМИРСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 РІШЕННЯ

Третя сесія  VІІ скликання

від 25 лютого 2016 року №65

 

Про стан заключення договорів

та розрахунку за оренду земельних

ділянок

          Керуючись ст. 10 Земельного кодексу України, ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, з метою ефективного використання земельних ділянок, наповнення місцевих бюджетів, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, екології і земельних відносин від 19.02.2016р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Нечипоренко Я.П. та старшого державного інспектора відділу оподпткування юридичних осіб Коростишівської ОДПІ ГУ ДФС у Житомирській області Криворучка О.О. «Про стан заключенння договорів та розрахунку за оренду земельних ділянок підприємствами та організаціями району» взяти до відома (додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації, міській та сільським радам, відділу Держгеокадастру в Коростишівському районі в місячний термін з моменту прийняття цього рішення провести аналіз використання земель сільськогосподарського призначення суб"єктами господарювання, незалежно від форм власності, вжити відповідних заходів з метою повноцінного надходження коштів до місцевих бюджетів та надати пропозиції стосвоно невідкладного проведення інвентаризації земель на території відповідних рад Коростишівського району.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації в місячний термін з моменту прийняття цього рішення переглянути розмір плати за оренду земельних ділянок згідно укладених договорів, враховуючи зміни до чинного законодавства України, шляхом укладення додаткових угод до існуючих договорів оренди земельних ділянок.

4. Рекомендувати районній державній адміністрації спільно з відділом Держгеокадастру в Коростишівському районі прискорити роботу щодо розпаювання земель спільної часткової власності на території Коростишівського району.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, екології і земельних відносин.

             

Голова районної ради                                                           Сергій БОНДАРЧУК

Ви тут: Головна 3 сесія - 25.02.16 Рішення сесії №65 Про стан заключення договорів та розрахунку за оренду земельних ділянок