№578 Про Програму забезпечення депутатської діяльності, нагороджень районної ради на 2019-2020 роки.

Результати поіменного голосування
31 сесія від 14.02.19 Коростишівської районної ради

№578 Про Програму забезпечення депутатської діяльності, нагороджень районної ради на 2019-2020 роки.

№ 
п / п

ПІП

присутність

за

проти

утримався

не брав 
участь в 
голосуванні

Фракція ВО «Батьківщина»

1.

 Гончаренко Віктор Феодосійович

   +    

 

2.

 Золотарьов Юрій Олександрович

 

 +      

3.

 Зюбак Михайло Михайлович

 

     

4.

 Ластаканідзе Джумбер Юрійович

 

 +

     

5.

 Повар Володимир Костянтинович

 

 +

     

6.

 Слівінський Станіслав Петрович

 

 +

     

7.

 Марчинський Віктор Миколайович

відсутній 

       

8.

Нечипоренко Яриса Петрівна

 

 +      

9.

 Шпаківський Олександр Миколайович

     

10.

 Ярмоліцький Віталій Бернатович

 
     

Фракція  партії « Блок Петра Порошенка «Солідарність»

11.

Ейсмонт Валентин Валентинович

 

     

12.

Ейсмонт Валентин Севастяновіч

 

     

13.

Микитенко Ігор Сергійович

відсутній

       

14.

 Пархалевич Іван Іванович

 

     

15.

Серпокрилов Ілля Ілліч

 

+

     

16.

Супрун Олександр Володимирович

 

     

17.

Цимбалюк Олена Володимирівна

 

     

Фракція ВО «Свобода»

18.

 Бондарчук Сергій Володимирович

 

+

     

19.

 Вакуленчик Сергій Вікторович

 
     

20.

Дідківський Юрій Володимирович

 

+      

21.

 Заглада Надія Володимирівна

       

22.

 Таляровська Олена Андріївна

відсутній  

 

     

23.

 Янчук Тетяна Габриїлівна

 

     

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

24.

 Грищук Олена Анатоліївна

 

+      

25.

 Кучук Олег Олексійович

відсутній 

       

26.

Лукомська Ірина Болеславівна

 відсутній 

 

     

Позафракційні

27.

 Білоцький Віктор Анатолійович

 

     

28.

 Мазуренко Василь Антонович

 

     

29.

 Майданюк Катерина Володимирівна

відсутній  

       

30.

Павленко Людмила Антонівна

 

+      

31.

Сюравчик Ігор Святославович

 

+

     

32.

Чернявська Ірина Володимирівна

 

 +

     

33.

 Чорний Микола Леонідович

 

     

34.

 Шпак Олег Миколайович

 

 +

     
 

 Всього:

28

27

0

0

1

     

Лічильна комісія:  Заглада Н.В.                                                              ________________

                                Білоцький В.А.                                                         ________________

                                Зюбак М.М.                                                               ________________

Ви тут: Головна 31 сесія - 14.02.19 Поіменне голосування №578 Про Програму забезпечення депутатської діяльності, нагороджень районної ради на 2019-2020 роки.