Останні новини

Брати та сестри, українці!

top-photo.jpg

24 серпня, в День Незалежності України вийдемо на центральні площі усіх українських міст з непохитною гордістю за свій народ і свою Націю! Українці - єдина, велична Нація! Віримо, що кожен з Вас усвідомлює свою важливість у цей надзвичайно складний для України час. Історія ніколи не закінчується, вона твориться нами щодня. Закликаємо всіх українців усвідомити, що кожен наш вчинок, кожен жест, подих може змінити майбутнє Української держави. Не будьте байдужими до того, що робиться довкола! З гарячим серцем, холодним розумом та чистою совістю будуймо наше українське майбутнє.

 

Це величне свято нації – День Незалежності – уже п’ятий рік зустрічаємо в надважкий та тривожний час. На сході України виснажлива війна, а, так зване перемир’я щодня забирає життя вояків – наших безстрашних українських хлопців.
Але заради майбутнього Нації не маємо права на зневіру, адже героїчні прадіди зоставили нам приклад самовідданого служіння людям, відважної боротьби та перемог.

Єдине, чого нині варто побажати Україні, - якнайшвидшої остаточної перемоги! Аби вже наступний День Незалежності ми пишно й весело святкували під мирним українським небом. Аби українці на той час уже й забули про окупантів, терористів і будь-яку п'яту колону. Та й про саме існування Московської орди - щоби забули на віки-вічні.

Україна буде вільною – не маймо ані крихти сумніву у цьому!
Українці переможуть – як перемагали в українській історії вже не раз!
Бо за нами Правда і Віра і вся Велика Україна!

 

Голова районної ради                             Сергій БОНДАРЧУК

Ви тут: Головна Брати та сестри, українці!