Останні новини

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №34 Про проведення двадцять сьомої (скликаної позачергово) сесії районної ради сьомого скликання

 trizyb1

 Україна
КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради
 

від 12 вересня 2018 року №34  

Про проведення двадцять сьомої
(скликаної позачергово) сесії
районної ради сьомого скликання   

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 19, 20 Регламенту роботи районної ради VII скликання, скликати позачергово двадцять сьому сесію районної ради сьомого скликання 14 вересня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.   

На розгляд сесії внести такі питання: 

1.Про інформацію керівника Коростишівської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району за І півріччя 2018 року.

2.Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік.

3.Про внесення змін до рішення районної ради від 21.04. 16 №«Про програму розвитку медичної галузі Коростишівського району на 2016-2020 роки».

4.Про затвердження мережі загальноосвітніх навчальних закладів району, класів, учнів та груп подовженого дня.

5.Про створення групи подовженого дня у Старосілецькій гімназії та Стрижівському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – колегіум».

6.Різне. 

         На сесію запросити депутатів обласної ради, закріплених за районом, керівництво райдержадміністрації, міського та сільських голів, окремих начальників управлінь, відділів, завідувачів секторів райдержадміністрації, представників засобів масової інформації.

 

Голова районної ради                                                                Сергій БОНДАРЧУК

Вик.: Надточій М.В.

Ви тут: Головна РОЗПОРЯДЖЕННЯ №34 Про проведення двадцять сьомої (скликаної позачергово) сесії районної ради сьомого скликання