Останні новини

6 червня відбулася 33 сесія районної ради

P3020018

У період з 03 по 05 червня 2019 року працювали чотири постійні комісії районної ради: з питань соціально-економічного розвитку, екології і земельних відносин, з питань охорони здоров’я, соціального захисту та гуманітарних питань, комісія з питань бюджету, комунальної власності та адміністративно-територіального устрою, а також з питань законності, правопорядку, регламенту та антикорупційної політики. Постійні комісії розглянули питання та проекти рішень, що планувалися на розгляд чергової 33-ї сесії районної ради, яка відбулася 06 червня 2019 року.

В порядок денний було включено 22 питання. Одними з перших були заслухані основні з них: про хід виконання Програми соціального і економічного розвитку Коростишівського району за I квартал 2019 року, про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, а також про затвердження звіту про виконання районного бюджету за I квартал 2019 року. Окрім цього, було винесено питання про спостережні ради комунальних підприємств охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста Коростишівського району та про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростишівської районної ради за І квартал 2019 року.

 

Варто зазначити, що депутати не підтримали проекти рішень про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл, міста Коростишівського району КНП «ЦРЛ ім.Д.І. Потєхіна» та про припинення ступеня Гуменницької загальноосвітньої школи I-II ступенів Коростишівського районну Житомирської області в Гуменницьку початкову школу Коростишівського району Житомирської області.

Ви тут: Головна 6 червня відбулася 33 сесія районної ради