Останні новини

Публікація до ЗМІ

      Коростишівським районним судом Житомирської області, протягом 2019 року, за участі прокурорів Коростишівської місцевої прокуратури, винесено 3 постанови у справах про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

         Загалом, до адміністративної відповідальності за несвоєчасне подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП) у 2019 році, притягнуто 3 особи.

         Варто зазначити, що за поточний період року визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією одного із заступників голови Коростишівської міської ради та 2 працівників лісового господарства.

         Звертаємо Вашу увагу на те, що у 2019 році значно збільшилась кількість осіб, притягнених до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Так, у 2018 році Коростишівським районним судом, за участі прокурорів Коростишівської місцевої прокуратури винесено лише 1 постанову у справі про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією (коли у 2019 році винесено 4 постанови).

Визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 172 - 6 КУпАП (несвоєчасне подання декларації про суттєві зміни в майновому стані особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування)

Тому, Коростишівська місцева прокуратура закликає до неухильного дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції», особливо в частині вчасного подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

Ви тут: Головна Публікація до ЗМІ