Останні новини

Коростишівська районна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району:

Об’єкти оренди:
– частина нежитлового приміщення площею 2 кв.м. (для розміщення терміналу), вартість приміщення згідно експертно-грошової оцінки майна становить 21704,00­­­­­­­­­­ грн., що знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Героїв Небесної Сотні, 58;
–частина нежитлового приміщення (кімнати №23-25),  площею 16,5 кв.м., вартість приміщення згідно експертно-грошової оцінки майна становить 106425,00­­­­­­­­­­ грн., що знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Київська, 103;
–частина нежитлового приміщення (кімнати №25,26),  площею 15,4 кв.м., вартість приміщення згідно експертно-грошової оцінки майна становить 30492,00­­­­­­­­­­ грн., що знаходиться за адресою: м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18.
Орендна плата буде визначена у відсотковому співвідношенні до експертно-грошової оцінки орендованого майна, відповідно до його цільового призначення, запропонованого учасниками конкурсу.
         Переможець конкурсу відшкодовує витрати на виготовлення експертної грошової оцінки об’єкта оренди та вартість оголошення. Орендар щомісячно сплачує комунальні послуги. Термін оренди до трьох років.
         Документи для участь у конкурсі подаються до Коростишівської районної ради до 10.12.2019 р. включно. Перелік документів на участь у конкурсі  та іншу інформацію можна отримати в каб. № 4 районної ради або за тел. 5-30-13.
         Конкурс відбудеться 12 грудня 2019 року о 10.00 год. в приміщенні Коростишівської районної ради  каб. № 5, за адресою: м. Коростишів вул. Дарбіняна, 11.

 

Ви тут: Головна Коростишівська районна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на право оренди майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району: