Останні новини

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у провадженні відносно особи, яка за місцем свого мешкання зберігала наркотичні засоби у великих розмірах

Місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у провадженні відносно жителя с. Травневе Коростишівського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309, ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України, за яке передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років.

Встановлено, що житель Коростишівського району, за місцем свого проживання та на території свого домоволодіння зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, без мети збуту.

Під час неодноразових оглядів домоволодіння вищевказаної особи виявлено і вилучено подрібнену речовину рослинного походження зелено-коричневого кольору та сухі рослини зелено-коричневого кольору, які відповідно до висновків експертів є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом. Загальна маса вилучених речовин та рослин в перерахунку на висушену речовину становить більше 1 кг, що відповідно до наказу МОЗ України № 188 від 01.08.2000 є великим розміром.

23.01.2020 за результатами судового розгляду у суді першої інстанції, особу засуджено до трьох років позбавлення волі з іспитовим строком.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 17 КПК України особа вважається невинуватою у вчиненні кримінального правопорушення і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому цим Кодексом, і встановлено обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили.

Ви тут: Головна Коростишівською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у провадженні відносно особи, яка за місцем свого мешкання зберігала наркотичні засоби у великих розмірах