Останні новини

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ КОРОСТИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ!

До уваги депутатів районної ради VII скликання, повідомляємо що 1.12.2020 року відбулося І пленарне засідання 1 сесії Житомирської районної ради VІІІ скликання, відповідно депутати Коростишівської районної ради VII скликання припиняють свої повноваження. В зв’язку з цим, депутатам Коростишівської районної ради VII скликання, які не були обрані депутатами, чи посада яких не зобов’язує подавати щорічну декларацію про доходи відповідно п.2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані подати декларацію (декларація перед звільненням), не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення діяльності, пов’язаної з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншої діяльності, зазначеної у підпунктах «а» та «в» пункту 2 частини першої статті 3 Закону, а також ці особи, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подавати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію (декларація після звільнення) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. 

      Для входу до системи Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (за адресою https://portal.nazk.gov.ua) використовуються особисті ключі та відповідні їм посилені сертифікати відкритого ключа, видані акредитованими центрами сертифікації ключів (ЕЦП).

      Строк дії сертифікатів ЕЦП, не перевищує два роки, а окремих з них – 1 рік. Після закінчення цього терміну, для накладення ЕЦП на документи, необхідно здійснити повторне отримання послуг. Причиною цього є вимоги захисту інформації, які висуваються до засобів, що використовуються для накладення ЕЦП.  

     Суб’єкт декларування несе персональну відповідальність за не отримання електронного цифрового підпису та несвоєчасне подання електронної декларації.    

Звертаємо також вашу увагу на те, що неподання та\або несвоєчасне подання декларації тягне за собою відповідальність відповідно до чинного законодавства України. 

Ви тут: Головна ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ КОРОСТИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VII СКЛИКАННЯ!