№738 Про утворення статутного капіталу та затвердження статуту КУ «Об’єднаний трудовий архів» в новій редакції

 trizyb1

УКРАЇНА
КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА   РАДА  ЖИТОМИРСЬКОЇ   ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ

Сорок третя(скликана позачергово) сесія  VІІ скликання 

від 21 жовтня 2020 року №738  

Про утворення статутного капіталу
та затвердження статуту
КУ «Об’єднаний трудовий архів»
в новій редакції  

         Відповідно до ст. ст. 43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 57, 78 Господарського кодексу України, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань бюджету, комунальної власності та адміністративно-територіального устрою від 21.10. 2020 року, районна рада  

ВИРІШИЛА: 

1. Утворити статутний капітал комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Коростишівської районної ради у розмірі 100,00 грн. (сто гривень 00 коп.). 

2. Затвердити Статут комунальної установи «Об’єднаний трудовий архів» Коростишівської районної ради у новій редакції (додається). 

3. Доручити завідувачці комунального підприємства «Районна редакція радіомовлення «Коростишівське радіо» Рибаковій Н.Р. здійснити всі необхідні організаційно-правові заходи для державної реєстрації Статуту у відповідності з вимогами чинного законодавства. 

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та адміністративно-територіального устрою.         

 

  Голова районної ради                                                              Сергій БОНДАРЧУК

ДОДАТОК

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ 

Ви тут: Головна 43 сесія(позачергова) - 21.10.20 Рішення сесії №738 Про утворення статутного капіталу та затвердження статуту КУ «Об’єднаний трудовий архів» в новій редакції