№159 Про районну програму розвитку інформаційної сфери району на 2016-2018 роки

Результати поіменного голосування
8 сесія від 11.08.16 Коростишівської районної ради
 "Про районну програму розвитку інформаційної сфери району на 2016-2018 роки."

№ 
п / п

ПІП присутність      за        проти    утримався не брав 
участь 
в 
голосуванні
       ВО «Батьківщина»
1.  Гончаренко Віктор Феодосійович   +      
2.   Золотарьов Юрій Олександрович  
     
3.   Зюбак Михайло Михайлович  відсутній        
4.   Ластаканідзе Джумбер Юрійович  
     
5.   Повар Володимир Костянтинович  відсутній
       
6.   Марчинський Віктор Миколайович  відсутній
       
7.   Тимошенко Андрій Миколайович        
8.   Шпаківський Олександр Миколайович  відсутній        
9.   Ярмоліцький Віталій Бернатович  +      
       Партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність»
10.   Гриценко Віктор Григорович  
     
11.   Ейсмонт Валентин Севастяновіч        
12.  Микитенко Ігор Сергійович відсутній         
13.   Охріменко Олег Васильович        
14.   Серпокрилов Ілля Ілліч        
15.   Супрун Олександр Володимирович  відсутній
       
16.   Храмцова Валентина Василівна        
17.   Цимбалюк Олена Володимирівна        
       ВО «Свобода»
18.   Бондарчук Сергій Володимирович        
19.   Дідківський Юрій Володимирович        
20.   Дубиченко Михайло Васильович        
21.   Заглада Надія Володимирівна        
22.   Стельмах Микола Володимирович  
     
23.   Таляровська Олена Андріївна        
       Радикальна партія Олега Ляшка
24.   Кучук Олег Олексійович      
25.   Лукомська Ірина Болеславівна    +      
26.   Матюшенко Володимир Ігорович  відсутній        
27.   Павленко Людмила Антонівна        
   ПП "Громаський рух "Народний контроль"    
28.   Білоцький Віктор Анатолійович        
29.   Майданюк Катерина Володимирівна  відсутній        
30.   Майданюк Іван Іванович        
31.   Сюравчик Ігор Святославович  
     
   «Опозиційний блок»    
32.   Нечипоренко Яриса Петрівна  
     
33.   Чорний Микола Леонідович        
34.   Шпак Олег Миколайович  +      
   Всього:  25 25      

     

Лічильна комісія:  Храмцова В.В.                        ________________

                               Ярмоліцький В.Б.                  ________________

                              Золотарьов Ю.О.                   ________________

Ви тут: Головна 8 сесія - 11.08.16 Поіменне голосування №159 Про районну програму розвитку інформаційної сфери району на 2016-2018 роки