№187 Про внесення змін до районної програми забезпечення виконання Коростишівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень Коростишівською районною радою на 2016-2017 роки

Результати поіменного голосування
9 сесія від 12.10.16 Коростишівської районної ради
 "Про внесення змін до  районної програми забезпечення виконання Коростишівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень Коростишівською районною радою на 2016-2017 роки"

№ 
п / п

ПІП присутність      за        проти    утримався не брав 
участь 
в 
голосуванні
       ВО «Батьківщина»
1.  Гончаренко Віктор Феодосійович +      
2.   Золотарьов Юрій Олександрович  відсутній
       
3.   Зюбак Михайло Михайлович  
     
4.   Ластаканідзе Джумбер Юрійович  відсутній        
5.   Повар Володимир Костянтинович  
     
6.   Марчинський Віктор Миколайович  відсутній
       
7.   Тимошенко Андрій Миколайович        
8.   Шпаківський Олександр Миколайович  
     
9.   Ярмоліцький Віталій Бернатович  відсутній        
       Партія « Блок Петра Порошенка «Солідарність»
10.   Гриценко Віктор Григорович  
 +      
11.   Ейсмонт Валентин Севастяновіч  відсутній        
12.  Микитенко Ігор Сергійович  відсутній         
13.   Охріменко Олег Васильович        
14.   Серпокрилов Ілля Ілліч        
15.   Супрун Олександр Володимирович  
     
16.   Храмцова Валентина Василівна        
17.   Цимбалюк Олена Володимирівна        
       ВО «Свобода»
18.   Бондарчук Сергій Володимирович        
19.   Дідківський Юрій Володимирович        
20.   Дубиченко Михайло Васильович        
21.   Заглада Надія Володимирівна        
22.   Стельмах Микола Володимирович  
     
23.   Таляровська Олена Андріївна        
       Радикальна партія Олега Ляшка
24.   Кучук Олег Олексійович  відсутній        
25.   Лукомська Ірина Болеславівна  відсутній        
26.   Матюшенко Володимир Ігорович  відсутній        
27.   Павленко Людмила Антонівна        
   ПП "Громаський рух "Народний контроль"    
28.   Білоцький Віктор Анатолійович  відсутній        
29.   Майданюк Катерина Володимирівна  
     
30.   Майданюк Іван Іванович        
31.   Сюравчик Ігор Святославович  
     
   «Опозиційний блок»    
32.   Нечипоренко Яриса Петрівна  
     
33.   Чорний Микола Леонідович        
34.   Шпак Олег Миколайович  +      
   Всього:  24 24  0

     

Лічильна комісія:  Майданюк І.І.                 ________________

                                 Дідківський Ю.В.          ________________

                                 Гриценко В.Г.                 ________________

Ви тут: Головна 9 сесія 12.10.16 Поіменне голосування №187 Про внесення змін до районної програми забезпечення виконання Коростишівською районною державною адміністрацією делегованих повноважень Коростишівською районною радою на 2016-2017 роки