Про структуру та чисельність виконавчого апарату районної ради на 2018 рік

trizyb1

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА   РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять друга (скликана позачергово) сесії VІІ скликання

від __________2017  року № 

Про структуру та чисельність
виконавчого апарату районної
ради на 2018 рік 

         Відповідно до ст.ст. 10, 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», керуючись ст. ст. 43, 58, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради  з питань бюджету, комунальної власності та адміністративно-територіального устрою від              2017р., районна  рада   

    ВИРІШИЛА: 

               1. Затвердити структуру виконавчого апарату районної ради та його чисельність на 2018 рік в кількості 17 працівників, згідно з додатком.

2. Доручити голові Коростишівської районної ради Бондарчуку С.В. затвердити штатний розпис виконавчого апарату районної ради на 2018 рік згідно затвердженої структури.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та адміністративно-територіального устрою. 

     

Голова районної ради                                                          Сергій БОНДАРЧУК

ДОДАТОК

 

Розробник проекту рішення:

Виконавчий апарат районної ради

Відповідальна особа:

Надточій М.В., керуючий справами

виконавчого апарату районної ради

52451