Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОП Куцаківському Є.В... (2)

trizyb1

ПРОЕКТ

УКРАЇНА

КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА   РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Двадцять дев’ята сесія VІІ скликання  
від                       2018 року   №   

Про затвердження технічної
документації з нормативної 
грошової оцінки земельної ділянки
ФОП Куцаківському Є.В.                      

Розглянувши клопотання ФОП Куцаківського Євгена Васильовича від 16.10.2018 року про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінку земельної ділянки, яка передається в оренду, керуючись ст.23 Закону України «Про оцінку земель», ст.10 Земельного Кодексу України, ст.17 Закону України «Про землеустрій», ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного та агропромислового розвитку, екології і земельних відносин від _______2018р., районна рада 

         ВИРІШИЛА:        

     Затвердити ФОП Куцаківському Євгену Васильовичу технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0783 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості і розташована за адресою: Житомирська область, Коростишівський район, на території Стрижівської сільської ради (поза межами населеного пункту) вартістю 212 708,70 грн. (двісті дванадцять тисяч сімсот вісім грн. 70 коп.) у розрахунку за один квадратний метр земельної ділянки – 271,66 грн.

 

Голова районної ради                                                          Сергій БОНДАРЧУК

Розробник проекту рішення:
виконавчий апарат районної ради

Відповідальна особа: Дідківський Юрій Володимирович-
Головний спеціаліст організаційно – методичного відділу
виконавчого апарату районної ради
5-24-49

Ви тут: Головна Документи Проекти рішень Проекти рішень VII скликання Підготовка до сесії Проекти рішень Документи Проекти рішень Проекти рішень VII скликання Проекти рішень 30 сесія Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки ФОП Куцаківському Є.В... (2)