Про Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської дія

                trizyb1               

ПРОЕКТ

УКРАЇНА
КОРОСТИШІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА  ЖИТОМИРСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

_____ сесія VIІ  скликання

  від ______________  2016 року  №_____

 

Про Порядок і норматив відрахування
до загального фонду районного бюджету
комунальними підприємствами, які належать
до спільної власності територіальних громад
сіл, міста району частини чистого прибутку (доходу)
за результатами фінансово-господарської діяльності

Відповідно до пункту 20 частини першої статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та пункту 9 частини першої статті 69 Бюджетного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань  бюджету, комунальної власності та адміністративно-територіального устрою від     2016 року,   районна рада

ВИРІШИЛА:

        1.Затвердити Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району частини чистого прибутку (доходу) за  результатами фінансово-господарської діяльності згідно з додатком.

2. Керівникам районних комунальних  підприємств забезпечити сплату до районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

3. Коростишівському відділенню Житомирської об’єднаної державної податкової інспекції забезпечити здійснення контролю за повнотою і своєчасністю сплати частини чистого прибутку (доходу) районними комунальними підприємствами згідно із затвердженим цим рішенням Порядком.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та адміністративно-територіального устрою.

 

Голова районної ради                                                                        С.В. Бондарчук

 

 

Розробник проекту рішення:
Виконавчий апарат Коростишівської районної ради.

Відповідальна особа: Малашевська О.М. – радник голови

районної ради з питань управління комунальним майном, 5-30-13.           

 

  Додаток  

до рішення ___ сесії

районної ради VII скликання

від               2016 року  №  

                                                                                            

                

Порядок   і   норматив

відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності 

1.Даний Порядок розроблено на виконання пункту 9 частини першої статтіБюджетного кодексу України.

2.Відповідно до цього Порядку встановлюється норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району (далі-підприємства) і мають здійснювати нарахування та сплату до загального фонду районного бюджету, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у строки, встановлені для сплати податку на прибуток.

3.Норматив відрахування встановлюється в розмірі 15 відсотків до чистого прибутку (доходу) підприємств.

4.Керівники підприємств щорічно, під час складання річних фінансових планів на наступний рік, зобов’язані передбачати планову суму відрахувань частини чистого прибутку (доходу) до районного бюджету не менше встановленого рішенням районної ради нормативу.

5.Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду районного бюджету, розраховується підприємствами відповідно до цього Порядку і нормативу.

Розрахунок чистого прибутку (доходу) подається до Коростишівського відділення Житомирської об’єднаної державної податкової інспекції у строки, передбачені для подання декларації з податку на прибуток.

6.Визначена відповідно до Порядку частина чистого прибутку (доходу) сплачується щоквартально у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств і зараховується на відповідний рахунок районного бюджету, відкритий в УДКСУ у Коростишівському районі.

7.Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу), відповідно до цього Порядку, комунальні підприємства спільної власності територіальних громад сіл, міста району щоквартально подають до виконавчого апарату районної ради.

 

Заступник голови районної ради                                        І.І. Серпокрилов

Ви тут: Головна Документи Регуляторні акти Про Порядок і норматив відрахування до загального фонду районного бюджету комунальними підприємствами, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, міста району частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської дія