№76-К Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» стосовно посадових осіб Коростишівської районної ради

trizyb1

 Україна
КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

від 22 листопада 2016 року №76-К

 Про початок проведення перевірки
       відповідно до Закону України
      «Про очищення влади» стосовно
      посадових осіб Коростишівської
      районної ради

      З метою виконання Закону України   від 16.09.2014 року № 1682 – VII «Про очищення влади» (далі Закон № 1682), відповідно до Порядку проведення повірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Закону  України «Про очищення влади», затвердженого постановою КМУ від 16.10.2014 № 563 «Деякі питання реалізації Закону України «Про очищення влади» (далі – Порядок), зі змінами та доповненнями, та згідно з Планом проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням КМУ від 16.10.2014 № 1025 - р, керуючись ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 1. Розпочати перевірку відповідно до  Закону України «Про очищення влади» стосовно посадових осіб Коростишівської районної ради з 23 листопада 2016 року.

2. Визначити відповідальним за проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» керуючого справами виконавчого апарату районної ради Надточій Марину Вікторівну.

3. Керуючій справами виконавчого апарату районної ради Надточій Марині Вікторівні забезпечити:

 3.1. оприлюднення розпорядження про початок перевірки на офіційному веб–сайті Коростишівської районної ради в терміни, визначені чинним законодавством України.

3.2. доведення розпорядження про початок перевірки (в день його прийняття) до посадових осіб Коростишівської районної ради, які підлягають перевірці, включно з посадовими особами які знаходяться у щорічних відпустках, відпустках без збереження заробітної плати, у відрядженнях, у стані тимчасової непрацездатності, у відпустках для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку. 

  4. Посадовим особам Коростишівської районної ради, які підлягають перевірці, надати протягом 10 календарних днів з моменту початку перевірки, до керуючого справами виконавчого апарату районної ради Надточій Марині Вікторівні власноручно написану заяву про те, що до них застосовуються або не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо неї, а також сторінок паспорта громадянина України з даними про прізвище, ім’я та по батькові, видачу паспорта та місце реєстрації, документа, що підтверджує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, трудової книжки.

 5. Керуючій справами виконавчого апарату районної ради Надточій Марині Вікторівні: у триденний термін, після надходження від посадових осіб Коростишівської районної ради власноручно написаних заяв, забезпечити направлення запитів про проведення перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади» відповідно до Порядку проведення перевірки; розміщення на офіційному веб-сайті Коростишівської районної ради інформації про початок проходження перевірки особою, копії її заяви та декларації (крім відомостей, що віднесені законом до інформації з обмеженим доступом).   

 6. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

  

Голова районної ради                                                                Сергій БОНДАРЧУК

 

Вик.: Надточій М.В.

Ознайомлені:

Надточій М.В.

Бондарчук В.М.

Хланевська Л.В.

Лілякевич Т.В.

Малашевська О.М.

Дідківський Ю.В.

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 2016 рік №76-К Про початок проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» стосовно посадових осіб Коростишівської районної ради