№44 Про затвердження Плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень у Коростишівській районній раді та її виконавчому апараті на 2017 рік

trizyb1

Україна
КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

від 26 грудня 2016 року №44 

Про затвердження Плану заходів
щодо попередження та профілактики
корупційних правопорушень у
Коростишівській районній раді
та її виконавчому апараті на 2017 рік

         На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», постанови Кабінету Міністрів України «Питання запобігання та виявлення корупції» від 04.09.2013 р. № 706, відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування»: 

1. Затвердити План заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень у Коростишівській районній раді та її виконавчому апараті на 2017 рік, далі – План заходів (додаток 1). 

2. Керуючому справами виконавчого апарату районної ради Надточій М.В., на яку покладено функції уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції забезпечити: 

2.1. Доведення цього розпорядження до відома усіх посадових осіб виконавчого апарату районної ради, депутатського корпусу Коростишівської районної ради, керівників комунальних підприємств, установ, організацій, закладів, які знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, міста району. 

3. Керівникам комунальних підприємств, установ, організацій, закладів, які знаходяться у спільній власності територіальних громад сіл, міста району забезпечити: 

3.1. розроблення та затвердження внутрішніх планів заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень на 2017 рік та подання їх копій керуючому справами виконавчого апарату районної ради Надточій М.В. -  до 30.12.2016 року. 

3.2. подання керуючому справами виконавчого апарату районної ради Надточій М.В. інформацію про стан виконання Плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за формою, що додається (додаток 2) – до 30.12.2016 року. 

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.  


Голова районної ради                                                                         Сергій БОНДАРЧУК 

ДОДАТОК 1

ДОДАТОК 2

Вик.: Надточій М.В. 

Ознайомлені:

Надточій М.В.
Хланевська Л.В.
Бондарчук В.М.
Малашевська О.М.
Лілякевич Т.В.
Веселовський О.Б.
Татура В.Є.
Юрченко Л.Й.
Доценко О.Л.
Карлінський С.С.
Подпрятова О.М.
Рибакова Н.Р.
Цимбалюк О.М.

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 2016 рік №44 Про затвердження Плану заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень у Коростишівській районній раді та її виконавчому апараті на 2017 рік