№13/1 Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат

trizyb1

Україна
КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

  

від  31 березня  2016 року  №13/1 

Про затвердження розміру
фактичних витрат на копіювання
або друк документів, що надаються
за запитами на інформацію,
та порядку відшкодування цих витрат
 

Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” на виконання частини третьої статті 21 Закону України "Про доступ до публічної інформації" та Постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. 740 "Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію", враховуючи розпорядження голови районної ради від від  3.03.2016  №9/1 «Про заходи щодо забезпечення»

1. Затвердити:

1.1. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 1).

1.2. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 2).

1.3. Зразок рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію (додаток 3).

2. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради, Надточій М.В.

 

Голова районної ради                                                                         Сергій БОНДАРЧУК

ДОДАТОК

Вик.: Надточій М.В.

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 2016 рік №13/1 Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядку відшкодування цих витрат