№3 Про укладання договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району

trizyb1

 Україна
КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради

 

від  18 січня 2017 року №3

Про укладання договорів оренди
індивідуально визначеного (нерухомого)
майна, що перебуває у спільній власності
територіальних громад сіл, міста району

     Відповідно до ст. 327 Цивільного кодексу України, керуючись ст. 9 Закону України "Про оренду державного та комунального майна", ст. ст. 43, 60  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 04.10.1995 р. №786  "Про  Методику  розрахунку орендної плати за  державне майно та пропорції її розподілу" (із змінами), Положенням про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, міста району, Положенням про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району (нерухомого майна та іншого індивідуально визначеного майна), Методикою розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, міста району, затверджених рішенням двадцять шостої сесії районної ради п’ятого скликання від 12.05.2010р. №590 «Про затвердження положень з питань управління спільною власністю територіальних громад сіл, міста району»,  враховуючи рекомендації робочої групи з питань ефективного використання спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста району (утвореної розпорядженням голови районної ради від 23.12.2015р. №41)  від 18.01.2017 року:

        1. Надати дозвіл адміністрації КП «Коростишівська ЦРА №1» (Даценко О.Л.) на укладання договору оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району з ФОП Зюбак Світланою Іванівною, а саме: частини нежитлового приміщення, площею 97,57 м.кв., що знаходиться за адресою: вул. Київська, 103, м. Коростишів, ринкова вартість якого визначена згідно із висновком суб’єкта оціночної діяльності про вартість оцінюваного майна, здійсненого станом на 05.01.2017р., і становить 477 020,00 грн., без врахування ПДВ, терміном на 2 (два) роки 11 (одинадцять) місяців, з орендною платою – 3000,00 грн. (без ПДВ) в місяць, для розміщення фізкультурно-спортивного закладу-фітнесцентру.

         2. Укласти договір оренди індивідуально визначеного  (нерухомого) майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району між Коростишівською районною радою (Бондарчук С.В.) та  Коростишівською районною організацією ветеранів війни та праці (Оникієнко Р.В.), на оренду частини нежилого приміщення (кімнати № 2,3), загальною площею 35,9 кв.м., розміщеного за адресою: м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18, терміном на 1 (один)  рік, з орендною платою 1 гривня в рік.

 3. Переукласти договори оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району на той самий термін на тих самих умовах між Коростишівською районною радою (Бондарчук С.В.) та:

         – Коростишівською міською радою (Кохан І.М), частини нежилого приміщення (гараж), розміщеного за адресою: м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18, строком до 30 листопада 2017 року;

         – ТОВ «МС-Агро»,  частини нежилого приміщення загальною площею 13,0 кв.м., розміщеного за адресою: м. Коростишів, вул. Соборна Площа, 18, строком до 27 грудня 2017 року.

         4. Укласти договори оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста між Коростишівською районною радою (Бондарчук С.В.) та Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області, а саме:

         - частини нежилого приміщення 2(дві) кімнати (на першому  поверсі)        № 6,7, загальною площею 37,3 кв. м, розміщеного за адресою:  м. Коростишів, вул. Соборна  Площа, 18, для розміщення структурного підрозділу – Коростишівської державної нотаріальної контори, терміном на 1 (один)  рік, з орендною платою 72,80  грн. в місяць;

         - частини нежилого приміщення 3(три) кімнати (на першому  поверсі)        № 11,12,19, загальною площею 46,1 кв. м, розміщеного за адресою:  м. Коростишів, вул. Соборна  Площа, 18, для розміщення структурного підрозділу – Коростишівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану, терміном на 1 (один)  рік, з орендною платою 89,97  грн. в місяць.

5. Створити комісію по прийманню-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, міста району у складі згідно додатку.

6. Дане розпорядження затвердити на черговій сесії районної ради.

7. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Надточій М.В. 

 

Голова районної ради                                                                Сергій БОНДАРЧУК

Вик.:      Малашевська О.М. 

Ви тут: Головна Документи Розпорядження голови 2017 рік №3 Про укладання договорів оренди індивідуально визначеного (нерухомого) майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста району