Графік прийому

Графік особистого прийому громадян головою районної ради, заступником голови районної ради та керуючим справами виконавчого апарату районної ради на 2017 рік

Графік особистого прийому громадян
головою районної ради, заступником голови районної ради та керуючим справами виконавчого апарату районної ради на 2017 рік

Бондарчук
Сергій Володимирович 
– голова районної ради

щосереди
з 8.00 до 13.00 год.
в районній раді (кабінет № 3)

Надточій
Марина Вікторівна
– керуючий справами виконавчого апарату районної ради

щочетверга
з 8.00 до 13.00 год.
в районній раді (кабінет № 7)

Керуючий справами
виконавчого апарату                                                                                       М. Надточій


Графік
прийому громадян головою районної ради Бондарчуком С.В. за місцем їх проживання на 2017 рік

 

Назва ради 

Дата проведення прийому

Коростишівська міська рада

26.01.2017р.

с. Більковці

09.02.2017р.

Вільнянська сільська рада

24.02.2017р.

с. Вільнянка

10.03.2017р.

с. Віленька

23.03.2017р.

Городська сільська рада

06.04.2017р.

Гуменницька сільська рада

20.04.2017р.

с. Здвижка

04.05.2017р.

с. Квітневе

18.05.2017р.

Козіївська сільська рада

08.06.2017р.

Кам'янобрідська сільська рада

22.06.2017р.

с. Кропивня

06.07.2017р.

Кмитівська сільська рада

20.07.2017р.

Минійківська сільська рада

03.08.2017р.

Садівська сільська рада

17.08.2017р.

Слобідська сільська рада

07.09.2017р.

Стрижівська сільська рада

21.09.2017р.

Студениця сільська рада

05.10.2017р.

Старосілецька сільська рада

19.10.2017р.

Торчинська сільська рада

02.11.2017р.

Харитонівська сільська рада

16.11.2017р.

Шахворостівська сільська рада

30.11.2017р.

с. Щигліївка

14.12.2017р.

 Керуючий справами
виконавчого апарату                                                           М.Надточій

Коростишівська міська рада

26.01.2017р.

с. Більковці

09.02.2017р.

Вільнянська сільська рада

24.02.2017р.

с. Вільнянка

10.03.2017р.

с. Віленька

23.03.2017р.

Городська сільська рада

06.04.2017р.

Гуменницька сільська рада

20.04.2017р.

с. Здвижка

04.05.2017р.

с. Квітневе

18.05.2017р.

Козіївська сільська рада

08.06.2017р.

Кам¢янобрідська сільська рада

22.06.2017р.

с. Кропивня

06.07.2017р.

Кмитівська сільська рада

20.07.2017р.

Минійківська сільська рада

03.08.2017р.

Садівська сільська рада

17.08.2017р.

Слобідська сільська рада

07.09.2017р.

Стрижівська сільська рада

21.09.2017р.

Студениця сільська рада

05.10.2017р.

Старосілецька сільська рада

19.10.2017р.

Торчинська сільська рада

02.11.2017р.

Харитонівська сільська рада

16.11.2017р.

Шахворостівська сільська рада

30.11.2017р.

с. Щигліївка

14.12.2017р.