Останні новини Новини

РОЗПОРЯДЖЕННЯ голови районної ради №11 Про скликання тридцять дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання

 Україна
КОРОСТИШІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ 
 РОЗПОРЯДЖЕННЯ
голови районної ради   

 

від 07 лютого 2020 року №11 

Про скликання тридцять
дев’ятої сесії районної
ради сьомого скликання        

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 19 Регламенту роботи районної ради VII скликання: 

Скликати тридцять дев'яту сесію районної ради сьомого скликання               18 лютого 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

         На розгляд сесії внести такі питання:

1.Про  інформацію керівника Коростишівської місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району .

2.Про звіт голови райдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Коростишівського району за 2019 рік.

3.Про звіт голови районної ради.

4.Про стан пожежної безпеки на території Коростишівського району за 2019 рік.

5.Про стан міграційної ситуації в Коростишівському районі за 2019 рік

6.Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 року.

7.Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.

8.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

9.Про внесення змін до рішення районної ради від 02.12.15 №10 «Про обрання складу та голів постійних комісій ради».

10.Питання комунальної власності.

11.Різне. 

Детальніше...

Стан захворюваності грипом та ГРВІ на 31.01.2020р

Коростишівський міжрайонний відділ ДУ " Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України" інформує щодо епідемічної ситуації з захворюваності на грип та ГРВІ населення Коростишівського району.

Впродовж епідсезону 2019-2020рр. починаючи з 40-го тижня 2019 року по 4-й тиждень 2020 року, захворюваність на грип та ГРВІ по Коростишівському району трималася майже на одному рівні( від 200 до 250 захворівших щотижнево) та знаходилася на неепідемічному рівні. На 5-му тижні 2020 року відбувся значний ріст захворюваності у всіх вікових групах, як дитячого так і дорослого населення та інтенсивнтй показник на 100 тис. населення склав 744,9 при епідемічному порозі - 682,63. Захворюваність грипом та ГРВІ по тижнях з початку 2020 року додається на одному аркуші, де бачимо тенденцію зростання захворюваності на грип та ГРВІ.

Детальніше...

Коростишівською місцевою прокуратурою здійснено публічне обвинувачення у провадженні відносно особи, яка за місцем свого мешкання зберігала наркотичні засоби у великих розмірах

Місцевою прокуратурою забезпечено публічне обвинувачення у провадженні відносно жителя с. Травневе Коростишівського району, який обвинувачувався у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 309, ч. 2 ст. 309 Кримінального кодексу України, за яке передбачено максимальне покарання у вигляді позбавлення волі від 2 до 5 років.

Встановлено, що житель Коростишівського району, за місцем свого проживання та на території свого домоволодіння зберігав особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, без мети збуту.

Під час неодноразових оглядів домоволодіння вищевказаної особи виявлено і вилучено подрібнену речовину рослинного походження зелено-коричневого кольору та сухі рослини зелено-коричневого кольору, які відповідно до висновків експертів є особливо небезпечним наркотичним засобом – канабісом. Загальна маса вилучених речовин та рослин в перерахунку на висушену речовину становить більше 1 кг, що відповідно до наказу МОЗ України № 188 від 01.08.2000 є великим розміром.

Детальніше...

Ви тут: Головна